You tube valhalla
facebook valhalla

Nasz zespół i nasi partnerzy

Naszą dużą siłą i najlepszą inwestycją jest zgrany, wyspecjalizowany zespół pracowników. Współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami. Nie ma u nas ludzi "z przypadku". Aby zapewnić Wam 100% zadowolenia, jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami i materiałami. Staramy się nieustannie dokształcać, poznawać nowe metody i trendy na rynkach budowlanych. Nasi podwykonawcy również są pasjonatami swojej pracy, dlatego jesteśmy z nimi doskonale zgrani podczas wykonywania zleceń, jak i po pracy ;)

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. 

inż. Maciej Malimon 

właściciel

Jestem właścicielem firmy od 2009r., absolwentem Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pracuję w branży budowlanej od 2006r.  Do wykonywanych zadań podchodzę z najwyższą odpowiedzialnością. Lubię wykonywać zlecenia stanowiące dla mnie wyzwania. Na bieżąco zaznajamiam się z nowoczesnymi materiałami i technologiami. Moja praca jest również moją pasją, moim priorytetem jest nieustanny rozwój zawodowy. Doświadczenie zdobywałem również za granicą, w Niemczech, Francji oraz w Norwegii.

Robert Zawiła

cieśla, stolarz

Zawodowy cieśla, pracownik Valhalla Construction. Doświadczenie zawodowe zdobywał w swojej branży głównie w Norwegii, pracował na północy tego kraju, przy bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych.  Posiada również długoletnie doświadczenie zdobyte w Niemczech przy montażu okien. Człowiek niezwykle dokładny, posiadający niespożyte pokłady cierpliwości przy pracach wymagających precyzji.

Sylwiusz Wydra 

ślusarz, cieśla, spawacz

Wykwalifikowany monter konstrukcji, z wykształcenia ślusarz. Prowadzi własną działalność gospodarczą w branży konstrukcyjnej i wykończeniowej, posiada długoletnie doświadczenie z Austrii, zajmował się m.in. montażem hal stalowych.  Jego praca jest jego największą życiową pasją, z czego wynika niespotykana dokładność wyk10onywanych przez niego czynności. We współpracy z naszą firmą pełni rolę mistrza budowy.

Paweł Ławicki 

dekarz

Wykwalifikowany dekarz prowadzący własną firmę, od 13 lat działa w branży. Doświadczenie zdobywał również w Skandynawii, pracując przy pokryciach dachowych. Pierwsze kroki stawiał z ojcem, również dekarzem, dzięki któremu zdobył ogrom wiedzy i lata doświadczeń. Jest pasjonatem swojej pracy, co pozwala mu na nieustający rozwój. Stawia przed sobą coraz większe wyzwania i dzięki temu zdobywa zaufanie i zadowolenie klientów. Dał się poznać z uporu w dążeniu do celu działając na terenie całego kraju. Współpracując z nami prowadzi roboty dekarskie.

elektryk

inż. Sebastian Gądek 

Absolwent Politechniki Krakowskiej,  inż. elektrotechniki wyspecjalizowany w montażu instalacji w budynkach szkieletowych, współpracujący zarówno z nami, jak i pracujący na własną rękę. Wykonuje instalacje na najwyższym poziomie, doskonale porusza się w świecie nowoczesnych technologii instalacyjnych. 

Ania Arabska 

manager

Jest bardzo ważnym ogniwem naszej firmy. Odpowiada za logistykę, pierwszy kontakt z klientem, zakup materiałów, organizację sprzętu, marketing, stronę internetową oraz biuro.  Współpracuje również z firmą Asgard EEH zajmując się podobnym zakresem prac. 

Partnerzy: 

Rejon działania: Śląsk, Małopolska, Dolny Śląsk, Opolszczyzna

facebook valhalla
you tube valhalla

Valhalla Construction